Featured image of post BORO 2022 - den 4.

BORO 2022 - den 4.

Den čtvrtý očima sovy
2.8.2022

Dnešní výběr Julči, jakožto předcvičující rozcvičky moc naše malé zoology nepotěšil.
Já jsem se sice už chystala na spaní, ale copak bych si mohla nechat ujít, jak žabákují? To jsem se letěla podívat. Ale zvládli to všichni obstojně.

Na celotáborové hry se naše oddíly dnes rozdělily na malé a velké. Ty velké hrály dopoledne hru, ve které měly za úkol ukrást druhému oddílu vlajku. Zkuste si, milí rodičové, představit, jak se asi Vaše roztomiloučké holčičky tvářily na to, že si mají napsat číslo na obličej? Naštěstí mají víc kosmetických produktů než všechny oddílačky dohromady, takže poplach byl rychle zažehnán.
Malé oddíly měly hru odpoledne. Vyhrát si zcela exkluzivní cenu, byla pro všechny velká motivace. V ceně byl totiž jeden z pavilonů, který mohou zakomponovat do stavby ZOO. Stačilo si na něj pouze nasbírat veškerý materiál, který je na jeho stavbu potřeba. Všichni to zvládli, a tak odměnu získali, a navíc ještě osvěžení v podobě hadicové sprchy, protože celý den bylo opravdu velké teplo.

Nejstarší oddíly nám dnes odešly na puťák, takže jsme je od oběda neviděli a uvidíme je až na zítřejší oběd. V teepee vesničce, kde budou dnes v noci spát, si musely vybudovat latrínu, a hlavně si zajistit jídlo. Takže se naši experti pustili do vaření a rozhodně na guláš solí nešetřili, protože se k nám do tábora dostala informace, že guláš extrémně přesolili. Ale tak snad jim chutnal. Jen doufám, že si nepřesolí ranní perník, který se bude péct.

A jak je na tom stavba našich ZOO? Započala. Někteří si již dnes nakoupili výběhy, a dokonce pavilony a některé ZOO už mají své první obyvatele. Teď je na našich budovatelích, vybrat si pozemek a začít stavět. Těšíme se, jak to vymyslí, protože jejich debaty, jak by ZOO měla vypadat a co si mohou nebo nemohou koupit, na co ušetřit a smlouvání s obchodem, zda by nešla za malý úplatek zařídit sleva, tak to je něco, u čeho se dospěláci dost baví.

Tak Vám přeji dobrou noc a já jdu hlídat les.
Sova.

Téma Stack nadesignoval Jimmy naimplementoval ondrejstarek