Featured image of post BORO 2022 - den 2.

BORO 2022 - den 2.

Děti se po první táborové noci probudily do krásného, prosluněného rána a jak už to tak bývá, hned po budíčku na ně čekala také první ranní rozcvička.
Letos je to tak, že si děti hlasují pro to, který oddílák bude mít rozcvičku na starosti. Sranda je v tom, že každý oddílák má rozcvičku předem danou, dle různých obtížností a děti netuší, který oddílák má kterou rozcvičku. Nicméně první ráno se děti trefili na pohodovou rozcvičku, kterou byla “obličejová jóga” a byla to rozcvička velmi zábavná…

Po snídani děti čekalo zahájení letošní celotáborové hry, která je tentokrát na téma ZOO. Všichni dospěláci se převlékli za zvířátka, která si děti budou za vydělané Boropeníze nakupovat do svých vybudovaných výběhů ZOOlogických zahrad. Na zahájení hry navazovala také první hra, při které si děti vydělali první peníze na nákup pozemků pro ZOO. Po poledním klidu se pustili do výroby transparentů s názvy svých ZOOlogických zahrad a po večeři je čekala další, velmi zábavná hra, kterou se podařilo vyhrát tomu nejmenšímu oddílu a za to jim patří velká gratulace!

Téma Stack nadesignoval Jimmy naimplementoval ondrejstarek