Featured image of post BORO 2022 - den 12.

BORO 2022 - den 12.

Den dvanáctý očima jednorožce
10.8.2022

Zdravíčko z duhy.

Dnes jsem byl na exkurzi, abych zjistil, jak se ti naši stavitelé mají.
Ráno moc nadšeně nevypadali, když si většina na rozcvičku zvolila chobotničáka Jurdu, který tento den měl, nepříliš oblíbené, žabákování.

Přes den probíhala celotáborová hra, která byla opět rozdělena podle věku oddílů. Ty malé si svou hru odehrály dopoledne a odpoledne se na místo určení rozprchly oddíly velké. Hra byla dle mého geniální, protože tolik barev na jednom místě, tak to bylo naprosto jednorožsky boží. Děti měly za úkol donést za body materiál nebo mince a chytači je mohli chytit zásahem míčku s barvou. Tak tolik barevných lidí na jednom místě, jsem snad nikdy neviděl, protože vám ani nemusím vyprávět, jak moc se v barvování všichni rozjeli.

Ve volných chvílích ještě naši stavitelé pracují na zoo, protože závěr se jim blíží a obchod se zvířaty zanedlouho zavře.
Po Večerníčku se všichni uložili do postýlek. Z těch byli však za několik minut opět vytaženi, aby si zahráli noční hru. A ta teda byla taky skvělá, protože na spoustě míst svítila barevná světýlka. Děti vypadaly dost nadšeně.

Poté už šli všichni do postýlek na pravý a nefalšovaný noční klid a já jsem se odebral do hvězd, abych je pozoroval zase shůry a zítra na ně opět mrknu z krásy duhy.

Duhy jsou fajn a třpytky zvlášť.
Jednorožec.

Téma Stack nadesignoval Jimmy naimplementoval ondrejstarek