Featured image of post BORO 2022 - den 11.

BORO 2022 - den 11.

Den jedenáctý očima humra
9.8.2022

Ranní relax v trávě, to bylo to pravé ořechové pro humříka. Takový relaxíček se vždy hodí.

V dopoledních hodinách měli budovatelé opět čas na vydělávání peněz na zoo, případně na její stavbu. Tyto aktivity přerušil zvuk policejní sirény, která signalizovala blížící se policejní návštěvu. Naštěstí nejeli pro nikoho z naší humří budovatelské rodinky, ale naši kamarádi z řad policistů nám, jako každoročně, přijeli ukázat něco ze své práce a dokonce jsme se letos dozvěděli něco i o armádě.
Program byl zahájen předvedením poslušnosti a schopností policejního psa Hanibala, který byl přímo od nás odvolán do akce. Úplně poprvé se nám přijeli předvést také koně, kteří nám ukázali, jak musí fungovat a v různých situacích reagovat, policejní kůň. Táborová simulovaná demonstrace s hesly: „Nechcem nudle s mákem!“ (dospělácká verze) a „Diskotéka!“ (dětská verze) s nimi vůbec nic neudělala, takže za mě splnili své poslání na jedničku. Samozřejmě si děti mohly koníky i pohladit, ale já jsem radši nešel, aby to nebylo „křup, bum a konec“.

Následovala návštěva několika stanovišť, kde jsme se dozvěděli něco o policejních zbraních, armádních informacích, sedli si na motorku nebo zahoukali houkačkou policejního auta, které slouží k přepravě vězňů. Některým z nás byly provedeny i testy na alkohol a přítomnost drog. No co vám budu povídat, dopadlo to… dobře. Všichni čistí. Teda, co se drog a alkoholu týče, jinak víte jak, jsme tu přes týden a dostat některé expertíky do sprchy je někdy téměř nadhumří úkol.

Večer byla vyslyšena demonstrační žádost a nejen, že místo nudlí s mákem byly všemi oblíbené hamburgery, navíc byla perfektní diskotéka, kterou si všichni moc užili.

Beru pozitivně, že mě nikdo během dne nezašlápl a nebylo křach a bum.

Takže nešlapejte na humry.
Humr.

Téma Stack nadesignoval Jimmy naimplementoval ondrejstarek