Featured image of post BORO 2022 - den 8.

BORO 2022 - den 8.

Den osmý z pohledu želvy
7.7.2022

Dnes v noci přišla bouřka, ale téměř nikdo si ji po diskotéce nevšiml, protože po tak velké akci se všem krásně spalo.
Ráno nás ještě probudil déšť, takže tentokrát den začal bez rozcvičky, tak jsem se z nohou přesunula zpět na krunýř, a ještě trošku spala.

Dopoledne hrály malé oddíly Návštěvy zoo. Děti se rozdělily na hlídače a ty, které se se snažily dostat do tří různých zoo, aniž by je chytač spatřil. Rozjela se nám ještě více stavba zoo, protože se v aktuálním katalogu objevily perfektní slevy. Takže i ti, kteří měli jen málo zvířátek, si nakoupili a pustili se do budování. Některým se už dokonce narodilo mládě, které se narodí po tom, co chovatelé a budovatelé opatrují celý den vajíčko, a přinesou jej večer zpět nerozbité.

Dva oddíly se opět vydaly na puťák. Zabalily si s sebou suroviny na guláš k večeři i perník na snídani a šly. Táborovou večeři jsme měli tentokrát zpestřenou o výborný muffin, který nám jako již tradičně přivezla naše skvělá kamarádka Ája. Dort ve tvaru zoo byl tak úžasný, že jsem se při pohledu na něj rozbulela jak želva.
ÁJO, DĚKUJEME!

Velké oddíly si ještě večer zahrály hru, ve které bylo jejich úkolem sestavit kopii modelu. Spojky běhaly mezi skladem a staviteli, aby jim přinesly a popsaly model, který se snažili stavitelé zkonstruovat. U některých oddílů jsem teda lezla sem a tam a tam a sem a nenašla jsem skoro žádný rozdíl kopie od originálu. Den byl tradičně zakončen Večerníčkem.

Nechoďte rychle, je to zbytečné.
Želva

Téma Stack nadesignoval Jimmy naimplementoval ondrejstarek