Featured image of post BORO 2022 - den 6.

BORO 2022 - den 6.

Den šestý z pohledu lenochoda
4.8. 2022

Při ranní rozcvičce se dnes děti protáhly a doběhly zkontrolovat bránu. Já jsem ani nevyšel ze startu, ale nevadí, určitě jim to šlo. K snídani si pak zvířátka i děti pochutnaly na domácím, upečeném perníku, ze kterého nezbyl ani drobek.

Dnes byl naplánovaný volnější den. Vzhledem k vysokým teplotám, které připomínají pavilon tropů strávily děti většinu dne při vodních hrách a aktivitami v oddíle.
Po obědě odešly další dva oddíly na puťák, kde hrály hry a uvařily si guláš a připravily si perník na snídani. Zároveň proběhla kreativní soutěž o nejlepší zvíře a stalo se něco, co téměř nikdo nečekal a všichni dospěláci naprosto ztratili řeč (a to se tu moc nestává). Všichni účastnici se do soutěže o hlavní výhru 50 000 Borun zapojili s nadšením a nakreslili naprosto úžasná zvířátka, ze kterých všem spadla brada.

Teď už jen záleží, jak naše odborná porota rozhodne, který vyhraje onu hlavní cenu. Večer také probíhaly další hry a volejbalový HUMRturnaj, který sám Humr, k pobavení širokého obecenstva, moderoval. Pokud jste dočetli až sem, tak jste rychlejší než já, já čtu teprve informace o rozcvičce.

Naaaaaaaaaaashleeeeeeeeeedaaaaaaaaanooooooooou.
Lenochod.

Téma Stack nadesignoval Jimmy naimplementoval ondrejstarek