Táborová základna Železnice

...aneb na samotě u lesa, kde lišky dávají dobrou noc.

Hledáte táborovou základnu pro Vaše letní dobrodružství, nebo třeba prostory vhodné pro soustředění, školy v přírodě, svatby, nebo třeba jen pro větší oslavu narozenin?

Máme pro vás dobrou zprávu!

Přesně pro takovéto účely se náramně hodí náš areál Táborové základny v Železnici.
U nás budete mít vše, co potřebujete. Klid, velké ubytovací kapacity, dostatek prostoru pro venkovní i vnitřní aktivity, les a krásnou přírodu ať už na pěší výlety, nebo třeba cyklistické vyjížďky do okolní krajiny. Součástí areálu je také beach-volleyballové hřiště, které zejména u dětí sklízí velký úspěch.

Areál je rozdělen na dvě části. Kromě hlavní části s ubytováním, centrální budovou atd., k areálu patří také pozemek situován cca 150m z kopce po lesní cestě. Na tomto pozemku se nachází dostatek prostoru pro jakékoliv aktivity v podobě rovné louky, ale také přírodní koupaliště, které lze využít pro schlazení během parných letních dní. Po domluvě jsme schopni zajistit na tomto pozemku postavení tří větších teepee pro přespání cca 20ti táborníků vyloženě v srdci přírody.

Prostory a ubytování
Areál v Železnici disponuje hlavní budovou, kde je kuchyň, prostorná jídelna, klubovna a sociální zařízení. K ubytování slouží dvě zděné budovy s vlastním sociální zařízením vč.sprch a 41 dřevěných chatiček, z nichž většina je čtyřlůžkových (palandy) a některé jsou dvoulůžkové. Celková ubytovací kapacita je cca 120 lidí, po domluvě lze toto číslo navýšit.

Sociální zařízení
Centrální sociální zařízení se nachází v hlavní budově a jsou zde toalety a sprchy rozdělené na dámské a pánské. Zděné budovy potom mají toaletu a umývárky vlastní, vždy pro tři pokoje dohromady (tj. půlka jedné budovy).

Zázemí
V hlavní budově se nachází plně vybavená velkokapacitní kuchyň, kterou pronajímáme společně s areálem. Ke kuchyni přiléhají sklady pro uskladnění potravin a sociální zařízení pro personál kuchyně.

Dopravní dostupnost
I přes to, že je areál doslova na samotě u lesa, díky tomu, že až do areálu vede asfaltová silnice, není problém zajet sem třeba i autobusem plným dětí. Adresa areálu je Železnice 15 PSČ 507 13

Pokud máte zájem o cenovou nabídku ubytování, nebo se třeba jen chcete na něco zeptat, kontakt na nás najdete ZDE

Téma Stack nadesignoval Jimmy naimplementoval ondrejstarek