Táborová základna Železnice

...aneb na samotě u lesa, kde lišky dávají dobrou noc.

Rádi bychom Vám představili naší táborovou základnu, která je kromě dětských letních táborů jako dělaná i pro spoustu jiných akcí,
jako jsou například harmonizační pobyty, školy v přírodě, různé oslavy, srazy, svatby, zkrátka veškeré akce, kde potřebujete hodně venkovních i vnitřních prostor a velkou ubytovací kapacitu.

Areál je na samotě u lesa, kde je naprostý klid. Srdcem areálu je velká hlavní budova, ve které se nachází vše pro společné dění. Kuchyně, velká jídelna, klubovna s krbem, hlavní sociální zařízení vč. sprch a v neposlední řadě místnost s pingpongovým stolem. Před hlavní budovou nelze přehlédnout hřiště na beach volejbal, vedle kterého je velké ohniště připravené na romantické večery u ohně s kytarou a opékáním špekáčků. Po stranách se nachází dvě zděné budovy s pokoji pro ubytování a skoro po celém obvodu areálu jsou dřevěné chatky.

Kromě hlavní části k areálu patří také pozemek situován cca 150m z kopce po lesní cestě. Na tomto pozemku se nachází dostatek prostoru pro jakékoliv aktivity v podobě rovné louky, ale také přírodní koupaliště, které lze využít pro schlazení během parných letních dní. Tento pozemek je jako dělaný na přespávání v srdci přírody například v indiánských Teepee.

Prostory a ubytování
Areál v Železnici disponuje hlavní budovou, kde je kuchyň, prostorná jídelna, klubovna a sociální zařízení. K ubytování slouží dvě zděné budovy s vlastním sociální zařízením vč.sprch a 41 dřevěných chatiček, z nichž většina je čtyřlůžkových (palandy) a některé jsou dvoulůžkové. Celková ubytovací kapacita je cca 120 lidí, po domluvě lze toto číslo navýšit.

Sociální zařízení
Centrální sociální zařízení se nachází v hlavní budově a jsou zde toalety a sprchy rozdělené na dámské a pánské. Zděné budovy potom mají toaletu a umývárky vlastní, vždy pro tři pokoje dohromady (tj. půlka jedné budovy).

Zázemí
V hlavní budově se nachází plně vybavená velkokapacitní kuchyň, kterou pronajímáme společně s areálem. Ke kuchyni přiléhají sklady pro uskladnění potravin a sociální zařízení pro personál kuchyně.

Dopravní dostupnost
I přes to, že je areál doslova na samotě u lesa, díky tomu, že až do areálu vede asfaltová silnice, není problém zajet sem třeba i autobusem plným dětí. Adresa areálu je Železnice 15 PSČ 507 13

Pokud máte zájem o cenovou nabídku ubytování, nebo se třeba jen chcete na něco zeptat, kontakt na nás najdete ZDE

Téma Stack nadesignoval Jimmy naimplementoval ondrejstarek