Featured image of post Souhrn tábora BORO 2019

Souhrn tábora BORO 2019

Všichni na palubu… a hurá za pokladem!

Ke shrnutí tohoto roku nelze zvolit nic jiného než záznam z lodního deníku, který mapuje naši cestu táborem v tomto roce.

Lodník deník BOROkapitána.
sobota, 10.-24.8.2019

A tak jsme se nalodili. Další z mejch důležitejch cest po moři.
Hlavní kapitán a my podkapitáni bisme samozdřejmě nezvládli tuto plavbu bez bezmála stofky podpalubních kris, které sme vicvyčili až na pirátské krále, a to mi věřte, že je sakra dobrá pozice a od podkapitánů dost dobrá práce, a to já zas umím vocenit.

Za tu dobu, co jsme se společně plavyli, se odehrálo skutečně hodně věcí. Tradičně sme potkali kámoše z pobřežní hlítky, vyběhli na nejvyšší kopec, kterej jsme za naši plafbu vyděli, vimotali se skoro bez zranění z mořskýho bludiště, proběhli se po Safari, skočili si na candrbál, kde hrála místní kapela a zastavili jsme se na Olympu, kde sme získali medaile. To byl zážitek.

Taki je potřeba vipýchnout, že se jeden den stali ze všech (hlavně kapitánů) paranoidní blázni, který se báli o svůj život tak, že se báli jít sami i na latrýnu. A pro můj vlastní život je dost dobrý si tuhle situaci do deníku zaznamenat, abich věděl, co se z celkem normálních pirátů může vyklubat za mořský příšery.

Na moři nám to šlo celkem snadno, jsme taki dost skušený a nejsme žádný vořezávátka, ale samozdřejmě se našlo i pár zádrhelů, který musej potkat každou posátku. Ať to je mořská nemoc, nedostatek rumu anebo něco dalšího. Ale toho rumu a jídla byla dycky dost, protože sme s sebou měli, jako dycky, skvělou pirátskou kuchyň, která se o nás postarala f potpalubí.

Nejhorší ofšem bilo, kdyš nám zmizel kapitán a to bilo poslední den, kdy mi uš se radovali, jak nám fše krásně višlo a jedeme pro poklat. Zmizel i s posátkou a s lodí, která by nás dovedla k pokladu. Tak to musíte uznat, to jako naštve. Tadi ale zasáhli mořský bohové, který je nechali kousek před pokladem stroskotat. Tak sme měli možnost je dohnat i na pomalejších lodích a ze zad kapitána Ládi přečíst na mapě místo, kde byl poklad a nelítostně ho vylovit. To je taky nápad, napsat mapu na člověka, jak řikám, piráti jsou fakt divná banda.

Nakonec jsme se fšichni nalidili na největší BOROloď a společně jsme zamířili k domovu a vypluli vstříct dalším dobrodružstvím.

Krevetám zdar!

Téma Stack nadesignoval Jimmy naimplementoval ondrejstarek