Featured image of post Blížíme se do konce!

Blížíme se do konce!

Tak se nám to už krátí…

V pondělí jsme se jako správní vikingové vydali na průzkumnou výpravu do města Železnice, kde jsme v krátkém časovém úseku hledali odpovědi na 100 otázek, to vám byl pěknej fofr! Do toho jsme několikrát zmokli, ale nás to už nerozhodí :-) Průběžně také s oddíly plníme zajímavé úkoly a soutěže o dračí zuby, které nám tvoří krásný náhrdelník.

V úterý za námi jako již tradičně přijela policie, tentokrát i s místními hasiči a autem doktora ze záchranné služby. Ti pro nás měli připravený úžasný program se služebními psy a dokonce přijeli i dva policejní jezdci na koních a to byla teprve super podívaná. V rámci výcviku služebních koní jsme jim hráli dav fotbalových fanoušků a koně to zvládli na výbornou, vůbec se nás nebáli, to spíš my jich. Když policista trénoval koně na výbuch granátu tak jsme se lekli asi úplně všichni, to vám byla šlupa! Odpoledne s IZS jsme si náramně užili a přiučili se spoustu nových věcí. Za jejich práci jim patří náš veliký obdiv a obrovské díky, že si na nás udělali čas. Večer jsme opět v roli vikingů tentokrát opevňovali svou domovskou vesnici zdmi v lese za použití přírodních materiálů, jejichž neprodyšnost jsme poté otestovali průstřelem vody z vodního děla (kelímků). Je až neuvěřitelné, jak velké a pevné zdi dokáže tlupa mladých vikingů postavit během půl hodiny.

Středa nám opět propršela, ale večer jsme si náladů napravili výborným hambáčem. Včera, ve čtvrtek jsme měli sportovní dopoledne v podobě táborové Boroolympiády, zápal a fandění mladých sportovců byl až neuvěřitelný. Odpoledne potom na puťáku strávily oddíly, které to ještě nestihly a díky konečně hezkému počasí si puťák náramně užily.

Dnes nás čeká vyvrcholení celotáborové hry a večer poslední diskotéka.

Zítra si pro nás prosím přijeďte mezi 10. a 11. hodinou. Sice se nám domů moc nechce, ale rok zase uteče jako voda :-)

Téma Stack nadesignoval Jimmy naimplementoval ondrejstarek