Featured image of post Polovina tábora

Polovina tábora

Ahoj z tábora BORO 2023!

Ve čtvrtek už jsme se mohli těšit z přítomnosti sluníčka. Ráno jsme zahájili trochu gamblerských způsobem a z našeho tábořiště se stalo velké Casino, kde děti mohly vyzkoušet spoustu zábavných hazardních her jako ruletu, poker, tahání sirek a házení kostkami. Tomuto dopoledne nechyběl i zásah banditů, kteří vyloupili banku, ale nebojte, lupiči byli dopadeni a potrestání řádným způsobem.

Děti si také vyzkoušely střílení ze vzduchovky a luku a šlo to i těm nejmenším. Pak několik oddílů postihlo neštěstí v podobě “dne trifidů” a mohli se zachránit jen když si ve trojicích, kde viděl pouze jeden, ruce mohl používat pouze druhý, vyčistili navzájem zuby, namazali chleba a snědli ho.

V pátek pak hezkého počasí oddíly využily celodenním výletem do Prachovských skal a zbytek oddílů si užívali vodních hrátek a spousty dalších aktivit. Večer se z oddíláku stala zvířátka ze safari a rozutekla se po celém areálu tábora a děti se pokoušely je všechna najít.

V sobotu děti dostaly na starost chování větších draků v podobě héliových balónků. Každý si svého draka vyzdobil a musí se o něj starat a nosit ho stále u sebe. Naneštěstí nám hned v prvních hodinách pár draků uletělo a několik jich prasklo. Bohužel se nám vrátilo špatné počasí. Co však ale také na dalekém, drsném severu čekat, že. A tak jsme odpoledne měli suprové kino, ve kterém jsme shlédli druhý díl pohádky Jak Vyscvičit Draka. Bylo to kino se vším všudy, dokonce i s popkornem. To vám byla paráda. Abychom nezakrněli, tak jsme pak skoro dvě hodiny cvičili Zumbu s profesionální civičitelkou Lůca-Zumba. Byla to boží párty při které jsme vypotili litry potu.

Následující den jsme i přes nepřízeň počasí uspořádali dračí závody, kde dračí jezdci mohli ukázat své dovednosti rychlosti a mrštnosti v létání s draky. Několik jezdců bohužel podcenilo prolet trnitým údolím a draci jim zemřeli. Byli to opravdu drsné, severské závody v drsných podmínkách. No a večer nás čeká již druhá táborová diskotéka, už se nemůžeme dočkat :-)

Je nám skvěle a za pár dní zase AHOJ!

Téma Stack nadesignoval Jimmy naimplementoval ondrejstarek