Featured image of post První dny BORO 2023

První dny BORO 2023

Ahoj z tábora BORO 2023!!!

Tak jsme se konečně dočkali a s plnou parádou jsme zahájili další z ročníků tábora BORO.
V sobotu po příjezdu jsme se vzájemně všichni poznali různými seznamovacími hrami, po kterých přišel na řadu slavnostní nástup, během kterého byla za pomocí vlajkové čety, složené z nejmladších táborníků po roce opět vztyčena naše letitá táborová vlajka.

Po večeři jsme zažili fascinující začátek letošní celotáborové hry - ocitli jsme se v dávných časech divokých severských zemí a přivítali jsme spolu s vůdci vikingských kmenů samotného krále severu. Bohužel sever je tvrdý a tak ani my nemáme život úplně jednoduchý… Ohrožují nás divoká zvířata, drsné počasí, ale také drsní nájezdníci. Nicméně logickou matematickou hrou jsme si vybojovali barvy našich družin, abychom se pěkně poznali.

Druhý den jsme zahájili pravou vikingskou rozcvičkou. Dopoledne jsme všichni pracovali na vlajkách, vikingském pokřiku a dokonce nechybělo ani vikingské tetování. Jsme fakt pořádný drsňáci!! Večer nám bohužel propršel, tak jsme si v kině pustili vikingskou pohádku Jak Vycvičit Draka.

Jeeenže, další den na nás zase zaútočili ti drsní nájezdníci. Už už to vypadalo, že je s námi konec, když najednou jeden z vůdců přiletěl na opravdovém drakovi a nájezdníky zahnal. No co vám budem vyprávět, všichni jsme čuměli jak právě vyklubané dráče… Útočníci byli neméně překvapení a tak vzali nohy na ramena a ještě po sobě zanechali své vybavení a zbraně. No a tím nám to pravé dobrodružství teprve začíná. Sestrojili jsme katapulty, abychom se probojovali na dračí území a u Dračí Skály našli doupě, kde bylo spooooousta dračích vajec. O ty se teď staráme, jako o svá vlastní. Všude je sebou nosíme, zahříváme a doufáme, že se nám z nich vyklubou poslušní draci, kteří nám pomohou se všemi strastmi severu.

Tak se zatím mějte krásně, držte nám palce, ať se nám vše podaří a při dalším hlášení… A H O J

Téma Stack nadesignoval Jimmy naimplementoval ondrejstarek